Nasz zespół

Patrycja Siuciak

Właściciel / Specjalista ds. nieruchomości

W 2016 roku ukończyłam studia na Wydziale Chemii Politechniki Gdańskiej – Technologia Chemiczna i Inżynieria Materiałowa. Chemia pozostała w sferze moich zainteresowań, lecz zdolność analitycznego myślenia przekładam teraz na pracę z ludźmi.

Branża nieruchomości zawsze mnie interesowała, więc postanowiłam zająć się nieruchomościami zawodowo. Widok radości w oczach klientów oraz ich zadowolenie jest dla mnie bezcenne. Chce, aby marzenia stawały się rzeczywistością.

Aby podwyższyć swoje kwalifikacje i poszerzyć wiedzę o branży nieruchomości ukończyłam studia podyplomowe na Politechnice Gdańskiej z Wyceny Nieruchomości oraz jestem licencjonowanym pośrednikiem.

Swoją skuteczność opieram na dobrych relacjach z ludźmi. Umiejętnie potrafię wysłuchać i zrozumieć potrzeby drugiej strony, doradzić i znaleźć najlepsze rozwiązanie.

Każda transakcja jest inna i do każdej podchodzę indywidualnie. Dokładam wszelkich starań aby przebiegła bezproblemowo.

Wielokrotnie wychodziłam zwycięsko z sytuacji pozornie nie do rozwiązania.

Zawsze biorę pełną odpowiedzialność za powierzone zadania, dbam o bezpieczeństwo transakcji oraz jej szybkość i terminowość.

Galeria Nieruchomości, którą stworzyłam daje wiele możliwości co w połączeniu z moją osobą pozwala mi budować grupę ciekawych ludzi i zmieniać rynek pośrednictwa nieruchomości w Elblągu.Agnieszka Freitag 

Specjalista ds. nieruchomości

W branży obrotu nieruchomości posiadam kilkuletnie doświadczenie. W pracy, która jest również moją pasją stawiam na nieustanny rozwój.

Uwielbiam kontakt z ludźmi, stawiam na długotrwałe relacje z Klientami, do których podchodzę z optymizmem i szczerością, dzięki czemu mogę pochwalić się licznymi poleceniami. Zawsze ze wszystkimi dzielę się uśmiechem i traktuje innych tak jak sama chciałbym być traktowana.

W swojej pracy najbardziej lubię to, że ciągle coś się dzieje, a poznawanie ciekawych ludzi i pomaganie im daje ogromną motywację do pracy.

Bogate doświadczenie w obsłudze klientów, świetna organizacja pracy pozwalają mi sprawnie przeprowadzić klienta przez transakcje by zakończyć ją sukcesem.

Jestem nastawiona na rozwój osobisty oraz nieustannie pogłębiam swoją wiedzę i umiejętności.

Cały czas podnoszę swoje kwalifikacje w temacie sprzedaży nieruchomości.


Jestem mamą wspaniałych córek. Umiejętnie łączę pracę zawodową i życie rodzinne. Wolny czas spędzam w gronie rodziny i najbliższych przyjaciół.

Szczerość, otwartość i uśmiech to klucz w kontaktach międzyludzkich i nimi się kieruję.Łukasz Sokół

Specjalista ds. kredytów hipotecznych

Jestem zdeterminowany, zaangażowany, pozytywnie nastawiony do świata oraz otwarty na potrzeby i oczekiwania klientów.

Moim najważniejszym zadaniem jest wybór jak najlepszego kredytu, który pozwoli Wam spełnić swoje marzenie o własnej nieruchomości.

Do każdego kredytu podchodzę indywidualnie i poświęcam tyle czasu, ile potrzeba. Traktuję to tak, jakby ten kredyt dotyczył mnie i mojej rodziny. W mojej pracy nie ma miejsca na żadne błędy, ponieważ mogą one przesądzić o dalszym życiu klientów. Właśnie dlatego zwracam dużą uwagę na wszystkie szczegóły.

Większość moich klientów pochodzi z polecenia osób, którym wcześniej pomagałam. Zadowolenie klientów z efektów mojej pracy jest dla mnie najważniejsze.

Jestem osobą pogodną, energiczną i pełną życia. Uwielbiam adrenalinę, jednak cenię też sobie ciszę i wypoczynek.

Moją pasją są podróże oraz sport. Codzienna aktywność fizyczna stanowi równowagę dla aktywności umysłowej w ciągu dnia.

Kredyty i finanse to nie tylko mój zawód, ale również pasja. Lubię rozmawiać z ludźmi, doradzać na co dzień oraz mam styczność z różnymi przypadkami, które są często bardzo trudne i skomplikowane- a takiej pomocy w banku nie znajdziecie.

Mam nadzieję, że będę miał również przyjemność pomóc Państwu w podjęciu tak ważnej życiowo decyzji.
Sylwia Lange 

Specjalista ds. nieruchomości

Ukończyłam studia w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Elblągu o specjalności Przedsiębiorczość Gospodarcza. Po studiach rozpoczęłam pracę w bankowości-to był długi 10 letni okres zatrudnienia.

Postanowiłam zmienić zawód, ponieważ chciałam połączyć moje zainteresowania nieruchomościami z możliwością pracy z ludźmi.

Bardzo lubię prace, która daje mi możliwości kontaktu, rozmów, badania potrzeb i ich realizowanie.

Mam ogromną satysfakcję z tego co robię. Środowisko pracy jest dynamiczne i bardzo pasuje do mojej osobowości, która jest elastyczna i potrzebuje inspiracji, zmienności i różnorodności zadań.

Ta praca to pasja. Tylko tak można odnieść sukces. Kiedy praca jest twoja pasją to staje się przyjemnością natomiast zaangażowanie przychodzi samo.

Towarzyszy mi nieustanne dbanie o podnoszenie rangi tego zawodu i utrzymywanie wysokich standardów pracy z klientami. Bazą jest wieloletnie doświadczenie w sprzedaży.

Bezcenny jest dla mnie moment, kiedy klienci są szczęśliwi I wdzięczni za to, że mogłam im pomóc znaleźć odpowiednią nieruchomość I przejść przez szereg formalności.

Wszystko co robi, robi z pasją i z przekonaniem, że praca pośrednika polega przede wszystkim na spełnianiu marzeń klientów.

Prywatnie jestem mamą 9 letniego Mateusza i 4 letniej Mai. W życiu najbardziej cenie sobie ciepło rodzinne.Jolanta Lipska 

Specjalista ds. nieruchomości

Jestem młodą, ambitną i pełną pasji kobietą. Jako specjalista ds. nieruchomości do moich obowiązków należy bieżąca obsługa budynków mieszkalnych, w tym bezpośredni kontakt z klientami w biurze oraz w terenie. Jestem osobą łatwo nawiązującą kontakty. Wiele lat mieszkałam we Włoszech, gdzie nabyłam podwójne obywatelstwo. Tam postawiłam na rozwój, podjęłam naukę w prestiżowej szkole zdobywając szereg szkoleń i kursów składających się na osobowość Lifecoacha. Jest to kolejna ważna umiejętność, couching to nic innego jak wsparcie drugiego człowieka, pomoc w koncentracji, ukierunkowaniu oraz osiąganiu celów osobistych. Nabycie nieruchomości może być właśnie takim pierwszym krokiem do zmiany.

Charakteryzuje mnie wysoka kultura osobista i umiejętność słuchania. Zachęcam do kontaktu osobistego bądź telefonicznego, po krótkiej swobodnej rozmowie potrafię określić potrzeby i je doprecyzować.

W mojej pracy najbardziej doceniam możliwość rozwoju i bezpośredniej współpracy z klientem. Organizowanie owocnych spotkań, oraz pomoc ludziom, sprawia mi ogromną przyjemność. Dbam o szczegóły, by obie strony były zadowolone i usatysfakcjonowanie z dokonanej transakcji.

Nastawienie i wysoka orientacja na klienta to jest to czym powinien się charakteryzować pracownik tej branży.

Uważam, że inwestycje w nieruchomości to pomysł zabezpieczający nas na przyszłość. Wykonuje moją pracę z entuzjazmem i pełnym zaangażowaniem, poświęcam każdą wolną chwilę na wyszukiwanie ofert, by móc zainteresować nawet najbardziej wymagających klientów.
Urszula Graniczna 

Specjalista ds. nieruchomości

Jako specjalista ds. nieruchomości najbardziej cenię sobie szczerość, zaufanie oraz uczciwą, przyjacielską relację z innymi ludźmi.

W 2020 roku uzyskałam tytuł magistra Zarządzania Zasobami Ludzkimi na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach.

Studia nie tylko rozwinęły moją wiedzę z zarządzania i kształcenia relacji z innymi, ale również pasję.

Swoich klientów traktuje z równym zaangażowaniem, pozytywnym nastawieniem i uśmiechem, w taki sposób w jaki ja sama chciałabym być potraktowana.

Wszelkie skomplikowane definicje związane z kupnem/sprzedażą nieruchomości staram się tłumaczyć w jak najprostszy sposób, tak aby nasza współpraca przebiegła w sposób prosty, zrozumiały i przyjemny.


Moim mottem jest „Twoje życie staje się lepsze, tylko gdy Ty stajesz się lepszym”.
Joanna Danasiewicz

Specjalista ds. nieruchomości

Wychodzę z założenia, że w życiu trzeba robić to, co się kocha. Cenię sobie kontakt z ludźmi, świetnie organizuję czas pracy, zawsze dbam o szczegóły, uwielbiam architekturę i z łatwością czytam ludzkie emocje, co pozwala mi odnaleźć się w każdej sytuacji.

Stawiam na rozwój, dlatego swoja przygodę z branżą, rozpoczęłam od zdobycia licencji Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości w zakresie Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami. 

Wybór tego zawodu nie był przypadkowy. Zależy mi, aby w moim życiu zawodowym bazować na najlepszych cechach charakteru. Ta praca idealnie pasuje do mojego trybu życia. 

W przerwach między prezentowaniem wyjatkowych nieruchomości moich Klientów, a załatwianiem dokumentów niezbędnych do sprzedaży, podróżuję i odkrywam podwodny świat. 


Dobro i zadowolenie moich Klientów stawiam zawsze na pierwszym miejscu. Uważam, że niepodważalnym fundamentem udanej transakcji jest zaufanie. Jestem szczęśliwa, że każdego dnia mogę pomagać Państwu spełniać marzenia o własnej nieruchomości. 

Daria Burchardt

Administracja, Specjalista ds. marketingu

Jestem zawsze uśmiechniętą, młodą, kreatywną dziewczyną.

Cenię sobie niezależność, a jako asystentka czuwam nad sprawnym funkcjonowaniem biura.

Nie boje się podejmować nowych wyzwań, co pozwala mi w pracy angażować się ciągle w nowe zajęcia.

Cały czas pracuje nad samorozwojem, a kolejne osiągnięcia są dla mnie potwierdzeniem, że warto. Lubię poznawać ludzi oraz ich historię, bo tylko dzięki temu mogę poznać jakie są ich realne potrzeby. Zdobyłam kilku-letnie doświadczenie w pracy biurowej oraz pracy z ludźmi, co pomaga mi jeszcze lepiej wykonywać swoje obowiązki. Zawsze staram się pozytywnie patrzeć na życie, a trudności traktuję jako motywację do zmian i do tego zachęcam wszystkie otaczające mnie osoby.

W wolnym czasie lubię czytać książki o tematyce kryminalnej i jeździć na rolkach.

Cenię sobie zasłużony odpoczynek i lubię podróżować. Ważnym elementem mojego życia jest też moja rodzina i przyjaciele.

Jak zajrzysz do naszego biura na pewno tam będę :))