Nasz zespół

Patrycja Siuciak

Właściciel / Specjalista ds. nieruchomości

W 2016 roku ukończyłam studia na Wydziale Chemii Politechniki Gdańskiej – Technologia Chemiczna i Inżynieria Materiałowa. Chemia pozostała w sferze moich zainteresowań, lecz zdolność analitycznego myślenia przekładam teraz na pracę z ludźmi.

Branża nieruchomości zawsze mnie interesowała, więc postanowiłam zająć się nieruchomościami zawodowo. Widok radości w oczach klientów oraz ich zadowolenie jest dla mnie bezcenne. Chce, aby marzenia stawały się rzeczywistością.

Aby podwyższyć swoje kwalifikacje i poszerzyć wiedzę o branży nieruchomości ukończyłam studia podyplomowe na Politechnice Gdańskiej z Wyceny Nieruchomości oraz jestem licencjonowanym pośrednikiem.

Swoją skuteczność opieram na dobrych relacjach z ludźmi. Umiejętnie potrafię wysłuchać i zrozumieć potrzeby drugiej strony, doradzić i znaleźć najlepsze rozwiązanie.

Każda transakcja jest inna i do każdej podchodzę indywidualnie. Dokładam wszelkich starań aby przebiegła bezproblemowo.

Wielokrotnie wychodziłam zwycięsko z sytuacji pozornie nie do rozwiązania.

Zawsze biorę pełną odpowiedzialność za powierzone zadania, dbam o bezpieczeństwo transakcji oraz jej szybkość i terminowość.

Galeria Nieruchomości, którą stworzyłam daje wiele możliwości co w połączeniu z moją osobą pozwala mi budować grupę ciekawych ludzi i zmieniać rynek pośrednictwa nieruchomości w Elblągu.Agnieszka Freitag 

Specjalista ds. nieruchomości

W branży obrotu nieruchomości posiadam kilkuletnie doświadczenie. W pracy, która jest również moją pasją stawiam na nieustanny rozwój.

Uwielbiam kontakt z ludźmi, stawiam na długotrwałe relacje z Klientami, do których podchodzę z optymizmem i szczerością, dzięki czemu mogę pochwalić się licznymi poleceniami. Zawsze ze wszystkimi dzielę się uśmiechem i traktuje innych tak jak sama chciałbym być traktowana.

W swojej pracy najbardziej lubię to, że ciągle coś się dzieje, a poznawanie ciekawych ludzi i pomaganie im daje ogromną motywację do pracy.

Bogate doświadczenie w obsłudze klientów, świetna organizacja pracy pozwalają mi sprawnie przeprowadzić klienta przez transakcje by zakończyć ją sukcesem.

Jestem nastawiona na rozwój osobisty oraz nieustannie pogłębiam swoją wiedzę i umiejętności.

Cały czas podnoszę swoje kwalifikacje w temacie sprzedaży nieruchomości.


Jestem mamą wspaniałych córek. Umiejętnie łączę pracę zawodową i życie rodzinne. Wolny czas spędzam w gronie rodziny i najbliższych przyjaciół.

Szczerość, otwartość i uśmiech to klucz w kontaktach międzyludzkich i nimi się kieruję.

Łukasz Sokół

Specjalista ds. kredytów hipotecznych

Jestem zdeterminowany, zaangażowany, pozytywnie nastawiony do świata oraz otwarty na potrzeby i oczekiwania klientów.

Moim najważniejszym zadaniem jest wybór jak najlepszego kredytu, który pozwoli Wam spełnić swoje marzenie o własnej nieruchomości.

Do każdego kredytu podchodzę indywidualnie i poświęcam tyle czasu, ile potrzeba. Traktuję to tak, jakby ten kredyt dotyczył mnie i mojej rodziny. W mojej pracy nie ma miejsca na żadne błędy, ponieważ mogą one przesądzić o dalszym życiu klientów. Właśnie dlatego zwracam dużą uwagę na wszystkie szczegóły.

Większość moich klientów pochodzi z polecenia osób, którym wcześniej pomagałam. Zadowolenie klientów z efektów mojej pracy jest dla mnie najważniejsze.

Jestem osobą pogodną, energiczną i pełną życia. Uwielbiam adrenalinę, jednak cenię też sobie ciszę i wypoczynek.

Moją pasją są podróże oraz sport. Codzienna aktywność fizyczna stanowi równowagę dla aktywności umysłowej w ciągu dnia.

Kredyty i finanse to nie tylko mój zawód, ale również pasja. Lubię rozmawiać z ludźmi, doradzać na co dzień oraz mam styczność z różnymi przypadkami, które są często bardzo trudne i skomplikowane- a takiej pomocy w banku nie znajdziecie.

Mam nadzieję, że będę miał również przyjemność pomóc Państwu w podjęciu tak ważnej życiowo decyzji.

Sylwia Lange 

Specjalista ds. nieruchomości

Ukończyłam studia w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Elblągu o specjalności Przedsiębiorczość Gospodarcza. Po studiach rozpoczęłam pracę w bankowości-to był długi 10 letni okres zatrudnienia.

Postanowiłam zmienić zawód, ponieważ chciałam połączyć moje zainteresowania nieruchomościami z możliwością pracy z ludźmi.

Bardzo lubię prace, która daje mi możliwości kontaktu, rozmów, badania potrzeb i ich realizowanie.

Mam ogromną satysfakcję z tego co robię. Środowisko pracy jest dynamiczne i bardzo pasuje do mojej osobowości, która jest elastyczna i potrzebuje inspiracji, zmienności i różnorodności zadań.

Ta praca to pasja. Tylko tak można odnieść sukces. Kiedy praca jest twoja pasją to staje się przyjemnością natomiast zaangażowanie przychodzi samo.

Towarzyszy mi nieustanne dbanie o podnoszenie rangi tego zawodu i utrzymywanie wysokich standardów pracy z klientami. Bazą jest wieloletnie doświadczenie w sprzedaży.

Bezcenny jest dla mnie moment, kiedy klienci są szczęśliwi I wdzięczni za to, że mogłam im pomóc znaleźć odpowiednią nieruchomość I przejść przez szereg formalności.

Wszystko co robi, robi z pasją i z przekonaniem, że praca pośrednika polega przede wszystkim na spełnianiu marzeń klientów.

Prywatnie jestem mamą 9 letniego Mateusza i 4 letniej Mai. W życiu najbardziej cenie sobie ciepło rodzinne.Jolanta Lipska 

Specjalista ds. nieruchomości

Jestem młodą, ambitną i pełną pasji kobietą. Jako specjalista ds. nieruchomości do moich obowiązków należy bieżąca obsługa budynków mieszkalnych, w tym bezpośredni kontakt z klientami w biurze oraz w terenie. Jestem osobą łatwo nawiązującą kontakty. Wiele lat mieszkałam we Włoszech, gdzie nabyłam podwójne obywatelstwo. Tam postawiłam na rozwój, podjęłam naukę w prestiżowej szkole zdobywając szereg szkoleń i kursów składających się na osobowość Lifecoacha. Jest to kolejna ważna umiejętność, couching to nic innego jak wsparcie drugiego człowieka, pomoc w koncentracji, ukierunkowaniu oraz osiąganiu celów osobistych. Nabycie nieruchomości może być właśnie takim pierwszym krokiem do zmiany.

Charakteryzuje mnie wysoka kultura osobista i umiejętność słuchania. Zachęcam do kontaktu osobistego bądź telefonicznego, po krótkiej swobodnej rozmowie potrafię określić potrzeby i je doprecyzować.

W mojej pracy najbardziej doceniam możliwość rozwoju i bezpośredniej współpracy z klientem. Organizowanie owocnych spotkań, oraz pomoc ludziom, sprawia mi ogromną przyjemność. Dbam o szczegóły, by obie strony były zadowolone i usatysfakcjonowanie z dokonanej transakcji.

Nastawienie i wysoka orientacja na klienta to jest to czym powinien się charakteryzować pracownik tej branży.

Uważam, że inwestycje w nieruchomości to pomysł zabezpieczający nas na przyszłość. Wykonuje moją pracę z entuzjazmem i pełnym zaangażowaniem, poświęcam każdą wolną chwilę na wyszukiwanie ofert, by móc zainteresować nawet najbardziej wymagających klientów.Daria Burchardt

Administracja, Specjalista ds. marketingu

Jestem zawsze uśmiechniętą, młodą, kreatywną dziewczyną.

Cenię sobie niezależność, a jako asystentka czuwam nad sprawnym funkcjonowaniem biura.

Nie boje się podejmować nowych wyzwań, co pozwala mi w pracy angażować się ciągle w nowe zajęcia.

Cały czas pracuje nad samorozwojem, a kolejne osiągnięcia są dla mnie potwierdzeniem, że warto. Lubię poznawać ludzi oraz ich historię, bo tylko dzięki temu mogę poznać jakie są ich realne potrzeby. Zdobyłam kilku-letnie doświadczenie w pracy biurowej oraz pracy z ludźmi, co pomaga mi jeszcze lepiej wykonywać swoje obowiązki. Zawsze staram się pozytywnie patrzeć na życie, a trudności traktuję jako motywację do zmian i do tego zachęcam wszystkie otaczające mnie osoby.

W wolnym czasie lubię czytać książki o tematyce kryminalnej i jeździć na rolkach.

Cenię sobie zasłużony odpoczynek i lubię podróżować. Ważnym elementem mojego życia jest też moja rodzina i przyjaciele.

Jak zajrzysz do naszego biura na pewno tam będę :))                              Urszula Graniczna

                                                 Specjalista ds. nieruchomości

  Jako specjalista ds. nieruchomości najbardziej cenię sobie szczerość, zaufanie oraz uczciwą, przyjacielską relację z innymi ludźmi.

 W 2020 roku uzyskałam tytuł magistra Zarządzania Zasobami Ludzkimi na   Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach.

 Studia nie tylko rozwinęły moją wiedzę z zarządzania i kształcenia relacji z innymi, ale również pasję.

 Swoich klientów traktuje z równym zaangażowaniem, pozytywnym nastawieniem i uśmiechem, w taki sposób w jaki ja sama chciałabym być potraktowana.


 Wszelkie skomplikowane definicje związane z kupnem/sprzedażą nieruchomości staram się tłumaczyć w jak najprostszy sposób, tak aby nasza współpraca przebiegła w sposób prosty, zrozumiały i przyjemny.


 Moim mottem jest „Twoje życie staje się lepsze, tylko gdy Ty stajesz się lepszym”.